Sušiarne dreva a reziva

Technický popis sušiarne reziva - dreva:
Komora sušiarne môže byť zhotovená z celohliníkovej konštrukcie, alebo vystavaná z betónových tvárnic. Komoru si môže zhotoviť zákazník svojpomocne podľa pokynov dodávateľa. Do komory je možné dodať len technologické diely, ktoré si može namomontovať zákazník podľa pokynov dodávateľa.
Zavážanie reziva je koľajovým alebo vysokozdvižným vozíkom. Teplovzdušná murovaná sušiareň slúži k umelému sušeniu tvrdého a mäkého reziva podľa určeného sušiaceho režimu. Cirkuláciu a výmenu sušiaceho vzduchu zabezpečujú axialne ventilátory, ktoré môžu byť riadené frekvenčným meničom.
Pre ovládanie a istenie ventilátorov slúží elektrický rozvadzač. Ohrievač zhotovený z bimetalických rúrok je pripojený na rozvody horúcej vody. Klapky umiestnené na strope alebo na boku sušiarne slúžia pre odvetrávanie nasýteného vzduchu. Komora je vybavená dovlhčovacím zariadením na zavlhčenie sušiaceho prostredia.
Sušiaci proces v sušiacej komore riadi mikropočítač na základe informácií získaných snímaním sušiaceho prostredia pomocou vlhkostných a teplotných čidiel. Sušiaci proces je riadený časovým a vlhkostným sušiacim režimom.

Kontaktujte nás a my Vám ochotne poskytneme podrobné informácie a vytvoríme pre Vás radi  riešenie presne na mieru Vašim potrebám.

Naše realizácie:

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Denne od 9-00 do 18-00